rss

شنبه ششم 4 1394

طراحی سایت در تهران : شرکت طراحی سایت و سئو سایت اینتن واقع خیابان جمهوری تهران فعالیت خود را در زمینه ی طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت ، تولید نرم افزار های تحت وب ،اپلیکیشن های موبایل ، بازاریابی اینترنتی و..از سال ۱۳۸۶آغاز کرده است .
این شرکت با ارائه ی نمونه های کاری متنوع در زمینه های مختلف رضایت مشتریان خود را جلب کرده است،  یکی از اصول ساخت سایت در شرکت اینتن ، طراحی سایت بر اساس اصول سئو و استفاده از استاندارد های طراحی سایت در تمانی پروژه های خود می باشد.

 شرکت طراحی سایت در تهران

با توجه به نیاز و درخواست مشتری ، تمامی سایت های طراحی شده در این مجموعه دارای حالت ریسپانسیو (واکنش گرا ) بوده وبا انواع نمایشگر ها  مرورگر ها و موبایل ها سازگار می باشند که در اصطلاحبه این خاصیت موبایل فرندی گفته می شود. خاصیت موبایل فرندلی در طراحی سایت اهمیت زیادی داشته و اخیرا به یکی از معیار های مهم در رتبه بندی سایت ها نوسط موتور های جستجو تبدیل شده است.

این شرکت طراحی سایت در تهران علاوه بر طراحی سایت اپلیکیشن ها و نرم افزار های اندرویدی موبایل نیز تولید کرده و بخشی از تیم ورک خود را به این امر اختصاص داده است ، اخیرا استفاده از ایننوع نرم افزار ها رایج شده و کسب و کار های کوچک و بزرگ در آینده ی نزدیک مانند سایت های اینترنتی ، هرکدام نرم افزار خاص خود را در زمینه های کاری خودشان خواهند داشت.

استفاده از راهکار های بازاریابی اینترنتییکی دیگر از تخصص های گروه اینتن می باشد ، این نسل جدید بازاریابی در قالب ایمیل مارکتینگ (ارسال ایمیل تبلیغاتی) ، بازاریابی محتوا ، تبلیغات کلیکی ، بازاریابی شبکه های اجتماعی و.. شکل گرفته و با توجه به نیاز مشتریو نوع کسب و کار نحوه ی استفاده از این روش ها متفاوت بوده و هرکدام تکنیکهای خاص خود را طلب می کنند.


(0) نظر | برچسب ها :
X