rss

يکشنبه سیزدهم 2 1394

طراحی سایت ریسپانسیو :در این بخش به تعریف ، بررسی ویژگی ها ، لزوم  ساخت و نقاط قوت سایت های ریسپانسیو خواهیم پرداخت. با اینتن همراه باشید…

سایت های ریسپانسیو چه سایت هایی هستند؟

responsive

شاید شما هم هنگام کار و یا گشت وگذار در اینترنت به وسیله ی تلفن همراه یا تبلت با سایت هایی مواجه شوید که با اندازه ی صفحه نمایش تلفن همراه و یا تبلت یکسان نبوده و توانایی سازگاری با آن ها را ندارند در این گونه سایت ها کاربرای بازدید کننده سخت بوده و علاوه بر بالا و پایین نیاز به کشیده شدن صفحه ی سایت به سمت چپ و راست برای مشاهده کامل آن می باشدو حتی در برخی ازمواقع شرایط بدتر شده و محتوای سایت کلا به هم ریخته و برای کاربر و بازدید کننده غیر قابل استفاده می شوند. که در نهایت این عوامل باعث می شودبازدید کنندگان از ادامه ی کار با این نوع سایت ها منصرف شوند. در مقابل این نوع صفحات ، سایت هایی وجود دارند که خود را با اندازه ی صفحه نمایش  تلفن همراه یا تبلت به خوبی سازگار کرده و  انجام کار با آن ها بسیار روانو آسان می باشد ، این نوع سایت ها را سایت های ریسپانسیو یا سایت های واکنش گرا می گویند.

responsive

ویژگی های سایت های ریسپانسیو:

 • سازگاری با طیف وسیعی از مرورگر های جدید و قدیمی
 • سازگاری با انواع صفحه نمایش گوشی و تبلت
 • انعطاف پذیری بالا و کارامد
 • افزایش قدرت سئو سایت
 • افزایش بازدیدکنندگان سایت
 • محبوبیت بیشتر در بین موتور های جستجوگر

 

 

چرا باید از سایت ریسپانسیو استفاده کنیم؟

 

responsive

با توجه بهآمار بسیار بالای تولید ،  عرضه و فراگیر شدن استفاده از گوشی های هوشمند وتبلت ها امروزه اکثر کار های اینترنتی از این طریق انجام شده و روز به روزبر میزان این آمار افزوده می شود. به نحوی که در سال ۲۰۱۴ به ازای هر نوزاد متولد شده تقریبا ۴ عدد دستگاه هوشمند وارد بازار شده است. در ضمن باید به این نکته توجه داشته باشید که اندازه ی صفحات نمایشی این دستگاه های هوشمند با هم برابر نبوده و این خود لزومی بر ریسپانسیو بودن وب سایت های طراحی شده می باشد.

از دیگر مواردی که باعث اهمیت موضوع ریسپانسیو بودن سایت ها می شود تنوع سیستم عامل ها و مرورگر های موجود در بازار می باشد. سایت ریسپانسیوتوانایی مچ شدن و سازگاری با انواع سیستم عامل ها (ویندوز – اندروید – لینوکس -  IOS– مکینتاش- یونیکس و…) و انواع مرورگر های جدید و قدیمی عرضه شده را دارند که این خود یکی از مهم ترین نقاط قوت این نوع سایت ها می باشد

شرکت طراحی سایت اینتن با بهره گیری از قالب ها و CMS های اختصاصی قادر به ساخت ، بهبود و بهینه سازی انواع سایت های رسپانسیو می باشد.

(0) نظر | برچسب ها : طراحی سایت ریسپانسیو
شنبه دوازدهم 2 1394

طراحی سایت صنعتی:آیا یک شرکت صنعتی یا یک کارخانه ی تولیدی اصلا نیازی به سایت دارد؟

آیا وجود یک سایت صنعتی تاثیری در روند کسب و کار شرکت یا کارخانه ی صنعتی – تولیدی خواهد داشت؟

سایت صنعتی چه ویژگی ها و خصوصیاتی می تواند داشته باشد؟

صاحبان صنعت از یک سایت صنعتی چه انتظاراتی دارند؟

marketing_industrial_03

شاید این سوالات و سوالات دیگری در ذهن شما باشد که در این مقاله سعی خواهیم کرد به آن ها پاسخ دهیم. با طراحی سایت اینتن همراه باشید.

هدف طراحی سایت صنعتی چه چیز هایی می تواند باشد؟

از آنجایی که امروزه با اینترنتی شدن کسب وکار ها و ورود اینترنت در این حوزه، نحوه ی بازاریابی , جذب مشتری , معرفیمحصولات ، تعاملات با مشتری و سایر عوامل مربوطه را تحت شعاع قرار داده و شکل تازه ای به آن بخشیده است.

حضور در بازار های بین المللی و معرفی محصولات در کشور های مختلف یکی از دلایلی است که صاحبان صنعت را برای داشتنسایت صنعتی اختصاصی ترغیب می کند.

ویژگی های سایت صنعتی:

 • یک سایت صنعتیباید قابلیت چند زبانه بودن را داشته باشد. از آنجایی که این نوع سایت ها ممکن است علاوه بر داخل کشور برای معرفی شرکت یا کارخانه و کسب وکار در کشور های دیگری نیز مورد استفاده قرار گیرد لزا نسبت به خواست صاحبان صنعت وبازار هدف باید دارای قابلیت چند زبانه بوده و از چندین زبان پشتیبانی کنند (نحوه ی نگارش مطالب در این قسمت از اهمیت ویژه ای برخوردار است )
 • مدیریت سایت های صنعتی باید بسیار ساده ، روان و در عین حال کاربردی و کاربر پسند نیز باشد. پنل های مدیریتی اختصاصی بهترین روش برای ساخت مدیریتکاربردی سایت در این زمیه می باشد.
 • سایت های صنعتی با بهره گیری از طرح ها و قالب های اختصاصی باید این قابلیت را داشته باشند تا تجارت و کسب وکار مربوطه را از حالت سنتی درآورده, امروزی تر کرده و در بازار های جهانی معرفی کنند.

 

industrial_web

 

امکاناتی که یک سایت صنعتی می تواند برای صاحبان کسب و کار فراهم کند:

 •       معرفی شرکت یا کارخانه و هیات مدیره
 •       معرفی محصولات و ثبت محصولات جدید
 •       توضیح در رابطه با محصولات
 •       امکان راه اندازی فروش آنلاین و فروشگاه اینترنتی سایت
 •       معرفی نمایندگان ، مراکز فروش و خدمات پس از فروش شرکت ها
 •       امکان راه اندازی نظر سنجی در سایت
 •       امکان ارسال ایمیل گروهی و انبوه
 •       گروه بندی محصولات و خدمات
 •       ارائه ی کاتالوگ محصولات
 •       ایجاد سرویس پشتیبانی برای مشتریان در سایت
 •       امکان ایجاد پنل پیامکی رایگان
 •       امکان سئو سایت ، بهیه سازی سایت و تبلیغ در موتور های جستجو (تبلیغ در گوگل)

 

شرکت طراحی سایت صنعتی اینتن با بهره گیری از CMS ها و قالب های کاملا اختصاصی در کنار شما و همراه با شما برای ارتقاء کسب و کار شما خواهد بود.

(0) نظر | برچسب ها : طراحی سایت صنعتی
جمعه یازدهم 2 1394

سیستم های مدیریت محتوا برای طراحی سایت: سیستم مدیریت محتوا یا   Content Managment System) CMS) نرم افزار هاییتحت وب هستند که جهت ایجاد و کنترل وب سایت ها مورد استفاده قرار مبگیرند.این سیستم ها بر اساس زبان های برنامه نویسی مختلفی نوشته می شوند که مهمترین آن ها PHP و ASP می باشد. از ویژگی های بارز این سییستم ها که باعثقدرتمند شدن آن ها می شود قابلیت شخصی سازی آن هاست.

سیستم مدیریت محتوا

انواع CMS:

Page Base CMS:سیستم مدیریت محتوای صفحه محور واحد اطلاعاتی وب سایت را صفحه در نظر میگیرند به نحوی که سایت ها را سایت ها را هویتی متشکل از صفحات می دانند. نقطه قوت این گونه CMS ها حداکثر پیاده سازی محیطی با توانایی های Microsoft Front Page یا Dream waver است.

Future Base CMS:سیستم محتوای قابلیت محور بر اساس قابلیت های مورد نیاز مشتریان بنیان گذاری شده است. به نحوی که مدیر سایت بدون آشنایی با مسائل پشت پرده اطلاعات را در فرم ها وارد کرده و سیستم با ذخیره سازی این اطلاعات در Database سایت را سازمان دهی می کند.

مزایای استفادهcms نسبت به طراحی سایت اختصاصی:

۱) صرفه جویی در زمان ایجاد و به روز رسانی وب سایت

۲) پشتیبانی مطمئن تر

۳) انعطاف پذیری بیشتر

۴) امنیت بالای وب سایت

از بهترین سیستم های مدیریت محتوا میتوان به سه مورد زیر اشاره کرد:

 1.  وردپرس
 2. جوملا
 3. دروپال

که به میزان بسیار زیادی برای راه اندازی سایت های اینترنتی از آن ها استفاده میگردد.

Word press:وردپرس در ابتدا به عنوان سیستم ساخت بلاگ شاخته می شد بعدها کم کم به عنوان cms شناخته شد. قالبها و پلاگین های زیادی برای ورود پرس وجود دارد که که با استفاده از انها شما می توانید ورد پرس را به شبکه اجتماعی , فروم, سایت و … تبدیل نمایید.

نقاط قوت:

۱) جامعه استفاده کننده بسیار کار بزرگ کاربری به همراه مطالب آموزشی بسیار

۲) پلاگیها و قالب های رایگان و غیر رایگان که به شما امکان ساخت هر سایتی رو میدهد

۳)کنترل پنل کاربر پسند و ساده که به کاربر امکان ساخت هر نوع سایتی را می دهد

نقاط ضعف:

 • برای سایت های بسیار ساده مناسب نیست
 • دارای مشکلات امنیتی زیادی می باشد
 • پشتیبان رسمی برای این نرم افزار وجود ندارد.

جوملا:

این نرم افزار برای شبکه هایی که دارای کاربران مدیر بسیاری می باشد مناسب است و برای ایجاد و طراحی هر نوع سایتی از ساده تا پیشرفته گزینه مناسبی است.

نقاط قوت:

۱) جامعه کاربری بزرگی دارد و مطالب آموزشی کافی وجود دارد.

۲) بیش از ۷۰۰۰ اکستنشن دارد.

۳) می توان حساب کاربری را از حساب های Google ,LDAP,OpenID استخراج نمود.

نقاط ضعف:

۱) برای سایت های بسیار ساده مناسب نیست ۲) سیستم مدیریت محتوای کاربرپسند نیست. ۳)در مقایسه با سایر سییستم های مدیریت محتوا قالب های کمتری دارد.

دروپال :

دروپال یکیدیگر از سیستم های مدیریت محتواست که دارای امکاات بسیاری برای ساخت سایت است . و نیز  فرم ها و انجمنهای فراوانی برای این نرم افزار موجود می باشد.

نقاط قوت:

۱)جامعه کاربری بزرگی دارد

۲) بیش از ۶۰۰۰ ماژول دارد که به شما امکان راه اندازی هر نوع سایتی را فراهم می اورد

۳) هزینه پشتیبانی اندک دارد.

نقاط ضعف:

۱) برای طرای سایت های ساده مناسب نیست.

۲) قالبهای تجاری بسیار کمی دارد.

۳) ایجاد قالب برای سایت بسیار پیچیده است.

(0) نظر | برچسب ها : سیستم های مدیریت محتوا برای طراحی سایت
پنج شنبه دهم 2 1394

طراحی سایت هتلداری :  باپیشرفت روز افزون استفاده از اینترنت و افزایش شدید کاربران آن تمامی مشاغل نیاز به طراحی وب سایت برای ارائه خدمات یا محصولات خود در فضا اینترنت دارند نا از ایم طریق بتوانند به اهداف خود برسند . طراحی وب سایت بر اساس اصول سئو و حرفه ای می تواند کمک بزرگی برای بالا بردن مشتریان تولید کنندگان و همچنین سایر صاحبان وب سایت کند.یکی دیگر از مشاغل معروف وهم چنین رقابتی هتل و هتلداری است . صاحبان هتل نیز می توانند برای اینکه برتری های هتل خود را به رخ رقیبان خود بکشند و از این طریق مشتریان زیادی جلب کنند نیاز به طراحی سایت هتلداری دارند. برای اینکه یک طراحی سایت هتلداری به نتیجه مطلوب برسد نیاز دارد تا در نتایج اولیه موتورهای جستجو قرار گیرد که این کار با طراحی سایت بر اساس اصول سئو و همچنین رعایت نکات اولیه سئو سایتدر طراحی سایت امکان پذیر است . البته این بدان معنا نیست که وب سایت خود را همین جوری رها کنید برای اینکه یک سایت همیشه برتر باشد باید هر روز به روز شود و درواقع سایت باید دائما فعال باشد.

طراحی سایت هتلداری

نکت ضروری در طراحی سایت هتلداری

درطراحی سایت هتاداری ابتدا باید به مسئله مهم آوردن کاربر به سایت توجه داشته باشیم . باید این نکته را در نظر بگیریم که بیشتر کاربرای ، چیزی در حدود ۸۰ درصد برای یافتن نیازهای خود از اینترنت در گوگل جستجو می کنند و بهتر است طراحی سایت هتل را بر پاییه سئو و بهینه سازی در موتور جستجوی گوگل انجام دهیم. در این صورت وب سایت هتل می تواند مشتریان بیشتری را به طرف خود جذب کند.

طراحی سایت اینتن :  اماآوردن مشتری به سایت به تنهایی کار درستی نیست باید کنار آن بتوانیم مشتریرا در وب سایت برای مدت زیادی نگه داریم که یکی از مسائل اساسی در طراحی سایت بر اساس اصول سئو و همچنین محتوای برتر وب سایت است. برای نکگه داشتن کاربر در سایت باید دقت داشته باشیم که مهمترین عامل می تواند محتویات وب سایت باشد بعدا طراحی سایت کاربر پسند ، طراحی گرافیکی زیبا و حرفه ای برایسایت و… اما برای طراحی وب سایت هتلداری و نگه داشتن کاربر در وب سایت باید در مورد هتل اطلاعات کافی ارائه شود ، امکانات هتل چی هست باید ذکر شود و بسیاری از امکانات دیگر که باید در طراحی سایت هتلداری رعایت شود مثلسیستم رزرواسیون ، خدمات ، نمایش تصویری اتاق ها ، امکانات ارائه شده برایهر اتاق ، نحوه ی پرداخت هزینه برای رزرو هتل (که اکثرا بصورت آنلاین انجام می شود و هر سایت هتل دارای یک درگاه پرداخت الکترونیک می باشد) همچنین سیستم ارتباط با مشتری که می تواند بصورت ایمیل یا اس ام اس صورت پذیرد ، نقشه گوگل و هم چنین درج تفاوت ها و برتری های هتل نسبت به سایر هتل ها و… این ها مسائلی هستند که در طراحی سایت هتلداری حرفه ای بسیار اهمیت دارند.

طرز طراحی سایت هتلداری

اولیننکته در طراحی سایت هر چیزی که مشتری می خواهد داشته باشد آن است ولی در این بین شاید بیشتر مشتریان برای اولین بار است که می خواهند اقدام به طراحی سایت هتلداری نمایید در این مورد باید طراح وب سایت بتواند بهترین راهنمایی را برای آنها ارائه نماید . گروه طراحی سایت اینتن بهترین حالت برای طراحی سایت هتلداری را استفاده از قالب های اختصاصی می داند ، چرا که این نوع از قالب ها با بهترین حالت می توانند در سئو سایت تاثیر داشته باشند همچنین از سیستم های مدیریت محتوای اختصاصی اینتن نیز می توانید بهرهمند شودید سیستم های مدیریت محتوای اختصاصی از نظر امنیت بسیار برتری نسبتبه سیستم های مدیریت محتوای رایگان است دارد.

ویژگی اصلی سایت ها هتلداری

مهمترین ویژگی در طراحی سایت هتلداری معرفی هتل و همچنین امکانات کیفی هتل است . و همچنین جذب مشتری از طریق وب سایت هتل است. وب سایت هتل می تواند با داشتن یک گرافیک حرفه ای و جذاب خود تاثیر زیادی در جذب مشتری داشته باشد اما با داشتن گرافیک بالا به احتمال زیاد سرعت لود وب سایت پایین خواهد آمد برای این کار باید از شیوه بهبود تصاویر برای طراحی سایت استفادهکنیم. کی دیگر از بخشهای مهم در طراحی سایت هتلداری بخش رزرو می باشد که با این بخش دیگر ترافیک تماس تلفنی از بین می رود و مشتری با آسایش راحتی می تواند هتل را برای اقامت خود رزرو کند.

طراحی سایت هتلداری

هدف اصلی از طراحی سایت هتلداری چیست؟

همانطور که می دانیم هدف اصلی از طراحی سایت در وهله اول کسب در آمد برای تماممشاغل می شود و بعدا جذب مشتری و در مرحله بعد معرفی هتل و امکانات آن به مشتری می باشد. مدیر هتل باید بداند برای موفقیت وب سایت بو بهره برداری ازآن باید تمام نکات و ویژگی های یک سایت حرفه ای را در نظر بگیرد این امکانات می توان ، در طراحی سایت بر اساس اصول سئو ، ستفاده از محتویات دقیق و جذاب برای معرفی هتل ، استفاده از تکنیکهای برتر سئو برای بالا آمدندر نتایج جستجو و استفاده از گرافیک بهبود یافته و مدرن در طراحی سایت هتلداری باشد. در نهایت یک وب سایت هتل زملنی می تواند به موفقیت برسد که در کلمات کلیدی خود ( مثل : هتل ، هتلداری و…) همیشه در صفحه اول جستجوی گوگل بیاید.

(0) نظر | برچسب ها : طراحی سایت هتلداری
چهارشنبه نهم 2 1394

تفاوت طراحی سایت با توسعه سایت : اکثراافراد دو مفهوم توسعه سایت و طراحی سایت را به یک معنی ترجمه می کنند در حالی که این دو دارای مفهوم جداگانه ای اند طراحی  شامل شکل و نمایی است کهسایت دارد و کار بران آن را می بینند و لی توسعه عملکرد سایت و کاری که سایت می خواهددانجام دهد را شامل می شود .در اینجا قصد داریم به تفاوت های این دو مفهوم بپردازیم.

12-inten

ابتدا باید بدانیم سایت شامل چند بخش مهم است و آن :

طرح سایت: که بخش های گرافیکی آن را در بر می گیرد مقل منو ها رنگها و..

محتویات سایت: که مطالب و اطلاعات و محصولات معرفی شده در سایت را شامل می شود.

عملکرد سایت:مورد بعدی است که نحوه تعامل سایت با کاربران را نشان می دهد و اینکه وب سایت چه خدماتی به کاربران ارائه می کند و آیا این وب سایت برطرف کننده نیاز کاربران است یا نه؟

فعال بودن سایت: که شامل کیفیت سایت در ارتباط با تعامل با کاربر مفید بودن منو ها و مطالب سایت می باشد

حال به  بررسی هر یک از موارد بالا ذمی پردازیم:

طرح و گرافیک سایت:

طرحیا شمای سایت همان قسمت گرافیکی سایت و ظاهر سایت استدر اینجا طراح سایت تصمیم می گیرد در کجا چه رنگی را به کار بگیرد و یا از چه متونی استفاده کند و..طرح گرافیکی سایت باید طوری انتخاب شود که برای کاربر جذابیت و حس زیبایی داشته باشد در طراحی سایت باید دقیقا طراح سایت بداند از چه رنگی استفاده کندو از چه عکسهایی بهره مند شود تمنامی این مطالب با موصوع سایت ارتباط مستقیم دارد در واقع ما هر کاری که در طراحی سایت انجام می دهیم بر اساس موصوع سایت باید باشد

محتویات سایت:

تمامیمطالب درون سایت و هم چنین عکسها و فیلمهایی که در سایت قرار دارند را محتویات آن سایت نام گذاری می کنند که این محتویات نیز باید بر اساس همان موصوع سایت در آن ارائه شوند در برخی از موارد ما نیاز داریم تا از افرادی برای تولید مطلب و تالیف آن در سایت استفاده کنیم در واقع محتویات اصل اساسی یک سایت ایت و باید این را بدانیم که این محتوا است که در یک سایت پادشاهی می کند موتورهای جستوجویی چون گوگل و یاهو و… بر این اصل خیلی حساساند .بنا بر این باید در تالیف مطالب سایت بسیار دقت کنیم.محتویات تاثیر به سزایی در سئوی سایت دارد.

عملکرد سایت:

طراحان سایت باید در ایجاد و ساخت سایت به این نکات توجه دشته باشند که عملکرد سایت را بر اساس نقاط کلیدی و سئو و هم چنین بهینه سازی  و نیز ویژگی های عملکردی سایت را نیز طراحی کنند.

درسال های قبل استفاده از انیمیشن ها و فلش ها برای تعامل بیشتر در معمول بود ولی امروزه دیگر نیازی به این طرح های گرافیکی سنگین نیست و بهتر است در حد امکان از کد نویسی و ویژگی های جدید در طراحی سایت  مثل CSS و CSS3 و.. استفاده کنیم. امروزه فلش و انیمیشن را موتورهای جستجو نمی شناسند و این مورد در سئوی سایت اثر می گذارد. و بهتر است از فلشو طرحهای گرافیکی سنگین در سایت استفاده نکنیم

فعال بودن و قابل استفاده بودن سایت:

 1. قابلیت های سایت را کاربران آن بهتر می توانند درک کنند و اکثرا به صورت آزمایشی می باشند به مثال :
 2. آیا این سایت از نظر ظاهر هما چیزی است که موضوع سایت دارد؟
 3. منوها کاربر پسند هستند؟
 4. قانون لود ۱۰ ثانیه در سایت به چشم می خورد (بارگزاری کمتر از ۱۰ ثانیه)
 5. آیا تمام منوها و برنامه های سایت به درستی کار می کنن؟ 
 6. و….

بعد از اینکه موارد بالا را متوجه شدیم به تفاوت های میان طراحی سایت(ساخت سایت) و توسعه آن می پردازیم:

طراحی سایتو توسعه سایت اصطلاحاتی اند که به هم گره خورده اند زمانی که صحبت از تولید محتوا ، طراحی ، قابل استفاده بودن و… می شود افراد بسیار کمی هستند که تمام این کارها را بتوانند به تنهای انجام دهند.

طراحیسایت شامل ساخت قالب و ساخت مطالب آن می باشد در حالی که توسعه وب سایت شامل عملکرد سایت و آزمایش قابل استفاده بودن آن می باشد.

طراحانسایت اغلب با نرم افزار های گرافیکی چون فتوشاب آشنایی دارند و بیشتر آنهابه زبان های برنامه نویس  همچون HTML و HTML5 نیز آشنا هستند و باید بتوانند طرح های خود را به نحو جالبی پیاده سازی کنند. بیشتر صاحبان سایت تولید مطالب سایت را به طراحان واگذار می کنند و در اینجا طراحان سایت بایدمطالب را بر اساس ویژگی های سایت مورد نظر ویرایش کنند.

امابرنامه نویسان توسعه وب ، عملکرد وب سایت را برنامه نویسی می کنند و این برنامه ها باید در چها چوب HTML در صفهات جاسازی شوندو برعکس اینئعمل نیز امکان پذیر است یعنی محتویات HTML را نیز می توان درون  برنامه ها جاسازی کرد. توسعه دهندگان وب سایت هم چنین سایت را از لحاظ قابلیت استفاده کاربر مورد آزایش قرار می دهند  . حداقل برنامه نویسان این آزمایش را برای عملکردبرنامه ای که نوشته اند انجام می دهند . در هر حال طراحان وب سایت و توسعهدهندگان آن باید در کنار هم مشغول کار باشند تا در نهایت وب سایت طراحی شده همان چیزی باشد که مشتری درخواست آن را کرده بود.

website_design_and_development

در نتیجه اینکه:

تنهاشرکت های بزرگ قابلیت این را دارند که تیم های جداگانه ای برای تولید محتوا و متون ، طراحی گرافیکی  ، برنامه نویسی و… داشته باشند ولی در بیشترموارد طراحان سایت و توسعه دهندگان دو تیم جداگانه اند که باید در کنار هممشغول به کار شوند.

(0) نظر | برچسب ها : توسعه سایت
سه شنبه هشتم 2 1394

وب سایت شرکتی وب سایتی است که به منظور تجارت ، بازرگانی و کسب در آمد طراحی می شود.امروزه بدون استثنا همه شرکت های تجاری خدماتی نیاز به یک وب سایت را در خود احساس می کنند تا بتوانند برند خود را بهتر مدیریت کنند و یا با دیگر شرکا یا شرکتهای تابعی خود در تماس باشند.

یک طراحی وب سایت شرکتی فقط در چند صفحه متن خلاصه نمی شود. بلکه می تواند نشان دهنده عملکرد تجاری و بازرگانی شرکت را بوسیله کلیپ ویدئویی از کار، تالار های گفتگو، فروش اینترنتی سایت و … باشد.

طراحی وب سایت شرکتی

متن مقاله

هدف اصلی هر شرکت از طراحی وب سایت افزایشکسب در آمد می باشد .این افزایش نیز مستلزم جذب مشتری جدید و حفظ مشتریان قبلی است.و استفاده از صفحه وب برای این کار ، بازاریابی اینترنتی نامیده می شود.طراحی وب سایت جزئی از تبلیغات شرکت ها می باشد بدین صورت که از طریق وب سایت شرکتی می توانند خود را معرفی نموده و از طریق وب مشتریان جدیدی برای خود جذب کنند .شرکت ها با صرف هزینه برای طراحی وب سایت خود از شرکت های طراحی وب سایت و یا تیم های کاری خود شرکت در زمینه طراحی وب کمک می گیرند.شرکت های طراحی وب سایت باید در نظر داشته باشند که هدف اصلی وب سایت شرکتی جذب مشتری می باشد نه اینکه به عنوان یک کاتالوگ اینترنتی باشد.بازاریابی اینترنتی کار ساده ای نیست و نیاز به برنامه ریزی گسترده و درست، پشتکار و صرف هزینه دارد.

مواردی که شرکت ها باید در استفاده از وب سایت برای کسب کار و درآمد مد نظر قرار دهند:

۱-      طراحی و قالب وب سایت باید متناسب با زمینه شغلی مورد نظر باشد.

۲-      ظاهر و شمایل وب سای باید زیبا و کاربر پسند باشد تا اعتماد کاربران را به خود جلب کند.

۳-      یک بخش مختص مقاله و مطلب برای سایت تعیین گردد و هر چند یک بار آپدید شود و شرکت بتواند مطالب خود را در آن قرار ده بخش مطالب جزو مهمترین بخش وب سایت شرکتی است با گسترده تر شدن این بخش باعث بالاتر رفتن تعداد کاربران وب سایت می شود.

۴-      در صورت داشتن هر نوع گواهینامه یا مجوز از سازمان خاص یا دولتی آن را ختما در وب سایت شرکت در صفحات اصلی در معرض دید قرار دهید.

۵-      بخشی برای معرفی شرکت باید در نظرگرفت که در آن اطلاعاتی مانند ،تلفن های تماس ،آدرس شرکت ، پست الکترونیکیو.. را در آن قرار دهید در ضمن بهترین کار هم این است که شماره تلفن ها و آدرس شرکت در تمامی صفحات گذاشته شود تا اینکه مشتری به راحتی به آن دسترسیداشته باشد.

این موارد در مشتری ایجاد اعتماد می کند واو را جلب وب سایت شرکت و در نتیجه موجب جذب مشتری می شود. ولی ، همان طورکه می دانیم بازار اینترنتی یک بازار رقابتی بزرگ برای شرکت هاست . و برایاین که بازدیدکنندگان وب سایت را افزایش دهیم باید مواردی را مد نظر قرار دهیم که به تعدادی از این موارد در زیر اشاره می کنیم:

۱-      بک لینک سازی به صفحات وب سایت . توسط اپراتورهای ویژه برای بالا بردن رنکینگ وب سایتدر موتورهای جستجو.

۲-      تبلیغات در وب سایت های پر بازدید و محبوب در ضمینه شغلی مرتبط

۳-      با استفاده از تبلیغات کلیدی در گوگل که به هنگام جستجو نام سایت و برند شرکت به همراه شماره تلفن های تماسنمایش داده می شود.

۴-      استفاده از پست های تبلیغاتی از طریق ایمیل و… یا ارسال اس ام اس تبلیغاتی

تبلیغات برای کسب و کار اینترنتی بسیار تاثیر گذار است و صرف هزینه در این زمینه نیز برای سایت شرکت موثر خواهد بود.البته برای کسب در آمد از وب سایت باید سایت دائما بروز و در ضمن فعال باشد و به صورت دوره ای مطالب جدید با محتوای مرتبط به شغل و نگارشی زیبا در وب سایت قرار گذاشته شود.با این خوصیصیات که به برند سازی شرکت در محیط اینترنت کمک کند تا کاربران شرکت را به عنوان یک ارائه دهنده خدمات مورد نظرشان در اینترنت بشناسند .

در حالت کلی مزایای وب سایت شرکتی را در زیر مشاهده می کنید:

۱-      نسبت به سایر روش های تبلیغ بسیار کم هزینه است

۲-      تعداد بینندگان از محصولات و خدمات شرکت نامحدود است

۳-      موضوعات تبلیغاتی گستره ی بالایی دارد

۴-      زمان و مکان در این نوع تبلیغ مفهوم ندارد

۵-      اثر گذاری فراوان بر روی کاربران اینترنتی

۶-      ایجاد ارتباط با مشتری و مشاوره با آن

۷-      …

طراحی وب سایت

(0) نظر | برچسب ها : طراحی وب سایت شرکتی
دوشنبه هفتم 2 1394

طراحی سایت عکاسی ، امروزه تقریبا دنیای اینترنت روی هر کسب و کاری تاثیر گذاشته است، این تغییرات چه کم باشند و چه  زیاد باعث تغییر روند کسب و کار ما خواهند شد. حرفه و هنر عکاسی نیز ازاین قاعده مستثنی نبوده و طراحی سایت عکاسی به یکی از ملزومات این رشته تبدیل شده است. ولی قبل از انجام هر کاری در این زمینه:

چرا طراحی سایت عکاسی؟ اصلا آیا لزومی برای وجود این نوع سایت ها وجود دارد؟

طراحی سایت عکاسی چه تغییری روی روند کسب و کار وبازار فروش ما می تواند داشته باشد؟

طراحی سایت عکاسی از چه استاندارد هایی استفاده می کند؟

طراحی سایت عکاسی چه امکانات ، ویژگی ها و قابلیت هایی می تواند در اختیار ما بگذارد؟

برای پاسخ به این سوالات و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با طراحی تخصصی  سایت عکاسی با اینتن همراه باشید…

inten.asia

امکانات طراحی سایت عکاسی

طراحی سایت عکاسی بسته به نوع نیاز می تواند امکانات بسیار متنوعی در اختار شما قرار دهد. در زیر به برخی از ویژگی های مشترک این سایت ها می پردازیم که تمامی آن ها قابل شخصی سازی و تغییر می باشند.

امکانات اختصاصی طراحی سایت عکاسی

امکانات اختصاصی طراحی سایت عکاسی شامل مواردی است که وجودشان، باعث  معرفی بهتر شما در دنیای اینترنت خواهد شد. در ادامه به بررسی برخی از این امکانات می پردازیم.

 • محیط گرافیکی زیبا و تخصصی

 

inten.asia

تفاوت اصلی طراحی سایت عکاسی با سایر طراحی سایتها محیط گرافیکی و ظاهر متفاوت آن است. اغلب بازدید کنندگان از ظاهر سایت تاثیر گرفته و این محیط گرافیکی سایت است که بیشترین تاثیر را گذاشته و تعیین می کند بازدید کننده سایت عکاسی تبدیل به مشتری شما شود یانه. شرکت طراحی سایت اینتن با بهره گیری از CMS ها و قالب های اختصاصی توانسته است رضایت مشتریان را جلب کرده و ظاهری شیک ، محیط گرافیکی زیبا و اختصاصی برایسایت عکاسی فراهم کند.

 • نمایش نمومه کار ها

inten.asia

 

جهت ارائه و نمایش انواع نمونه کار های اجرا شده در قالب بندی های متنوع می باشد. در این قسمت شما می توانید کار های خود را گروه بندی کرده و برای هر کدام توضیحات و ویژگی های اختصاصی ارائه دهید.

 • نمایش رزومه کاری

توضیحی در رابطه با کار هایی که انجام داده اید ، پیشینه کاری ، تجربیات و هر چیزی در رابطه با خودتان که دوست دارید دیگران بدانند.

 • فروش آنلاین عکس ها

شما می توانید در این قسمت عکس هایی را کهمی خواهید برای فروش بگذارید. روند کار در این قسمت به این ترتیب است که یک نمونه کوچک شده و حجم پایین از عکس ها را در کادری به نمایش در آورده وقیمیتی برای آن تعیین کنید و پس از پرداخت هزینه توسط مشتری اجازه دانلود را  صادر کنید.

 • رزرو آنلاین و گرفتن وقت قبلی

در این بخش مشتریان و بازدید کنندگان سایتشما قادر خواهند بود برای کار هایشا از شما وقت قبلی گرفته و با پر کردن فرم مربوطه با شما در ارتباط باشند.

 • ایجاد گالری

گالری جایی است که شما عکس های محیط کاری، آتلیه ، کار های انجام شده و… در آن قرار می گیرند.

 • مدیریت آسان و کاربردی

با توجه به اینکه سایت های عکاسی نیاز زیادی به ، به روز شدن دارند باید از یک مدیریت آسان و کاربردی برخوردار باشند که این مشکل هم با استفاده از سیستم های مدیریت اختصاصی شرکت طراحی سایت عکاسی اینتن کاملا برطرف شده و رضایت مشتریان خود گواهی بر این امر میباشد. از این طریق شما می توانید بدون نیاز به داشتن پشتیبان سایت ؛ تصاویر ، فیلم ها و مطالبتان را روی سایت گذاشته و آن ها را به سادگی مدیریت کنید.

امکانات عمومی طراحی سایت عکاسی

با اینکه این امکانات شاید در اغلب سایت ها موجود باشند ولی به طور عمومی لازم بوده و وجودشان باعث بهبود کارایی سایت و جذابیت هرچه بیشتر آن می شود، این ویژگی ها قابلیت اختصاصی شدن و تغییر را نیز دارند

 • نمایش محصولات

 • منوی اختصاصی با قابلیت تغییر در مرتب سازی و چیدمان

 • ایجاد منو های چند لایه ای

 • نقشه سایت

 • تماس با ما

 • در باره ما

 • آمار سایت

 • راه اندازی نظر سنجی

 • سامانه ارسال و دریافت ایمیل انبوه

 • نسب RSS و خبر خوان

 • ایجاد خبر نامه و ثبت ایمیل بازدید کنندگان

 • اضافه کردن نقشه گوگل برای مشخص کردن مکان دقیق محل کار و دفتر

 • قسمت همکاری با ما در صورت نیاز

 • لینک ها و سایت های مرتبط و دوستان

 • و…

استاندارد های استفاده شده در طراحی سایت عکاسی:

هر سایت برای خود استاندارد هایی دارد که باید به درستی استفاده و کار کنند. در ادامه به معرفی و بررسی استاندارد های طراحی سایت عکاسی می پردازیم

 • استفاده از قانون یک سوم در طراحی سایت عکاسی

 

inten.asia

در این روش تصویر مورد نظر با سه خط عمودی وسه خط افقی به ۹بخش مساوی تقسیم می شود. بر اساس نقاط کانونی و تلاقی این خطوط  می توان بهترین برش را روی تصویر انجام داده و در طراحی سایت عکاسی جهت تهیه اسلاید شو وسایر عکس ها استفاده کرد.

 • استفاده از استاندارد هیک در طراحی سایت عکاسی

نحوه ی مرتب سازی و چینش منو ها ، زیر منوها ،تصاویر ، مطالب وعناوین باید به نحوی باشد که مدت زمان یافتن منو و مطالب مورد نظر در سایت برای بازدید کننده به حداقل برسد.

 • استفاده از استادارد حاشیه بندی کتابی در طراحی سایت عکاسی

با بهره گیری از این روش حاشیه های اطراف مطالب ، تصاویر ، موضوعات و منوها به درستی و بر اساس استاندارد انتخاب شدهو ظاهری زیبا به سایت داده می شود.

 • استفاده از قانون فیت در طراحی سایت عکاسی

این استاندارد بیشتر بر روی منو ها و اندازه ی آن ها زوم کرده و بر طبق اصول محاسباتی بهتزین اندازه را برای منوها و زیر منو ها به ما می دهد.

 • استفاده از قانون عدد طلایی در طراحی سایت عکاسی

 

inten.asia

این عدد که تقریبا برابر ۱٫۶۲ می باشد بهترین اندازه ی تقسیم بندی رنگی در منو ها و تصاویر مختلف را به ما می دهد.

استفاده از این اصول و قوانین تاثیر زیادی بر روی زیبایی و نمای ظاهری سایت عکاسی گذاشته و موجب کاربر پسند شدن آن می شوند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه روی ” استاندارد های طراحی سایت ” کلیک کنید.

تاثیر طراحی سایت عکاسی بر روی روند کسب وکار:

طراحی سایت عکاسی ، سئو و بهینه سازی سایتباعث کاهش رتبه بندی و قرار گرفتن سایت در صفحات اول موتور های جستجو شده ودر نتیجه شناخته شدن هرچه بیشتر و مراجعه بازدید کنندگان و مشتریان جدید به سایت و فراهم شدن مسیری جدید در روند کسب و کار خواهد شد. با داشتن یک سایت چند زبانه می توانید وارد بازار های جهانی شده ، کار ها و تخصص خود رادر عرصه ی بین المللی نیز معرفی نمایید.

شرکت طراحی سایت عکاسی اینتن با راهنمایی ومشاوره متخصصین عکاسی و تیم مجرب برنامه نویسی و طراحی سایت ، تلفیقی از علم و تجربه را در محصولات و سایت های خود به ارمغان آورده است، ما حرفه ی شما را به صورت حرفه ای معرفی خواهیم کرد.

(0) نظر | برچسب ها : طراحی سایت عکاسی
يکشنبه ششم 2 1394

طراحی سایت پزشکی ؛ امروزه سایت پزشکی برای پزشکان به عنوان مطب دوم عمل کرده و می تواند تاثیر زیادی بر روی کسب وکا ر ، معرفی و درآمد آن ها داشته باشد.

سایت پزشکی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

تفاوت سایت پزشکی با سایر سایت ها چیست؟

یک سایت پزشکی چه امکاناتی می تواند برای یک پزشک فراهم کند؟

این ها و بسیاری از موارد دیگر سوالاتی هستند که در طراحی سایت پزشکیممکن است با آن ها روبرو شویم.با گسترده و فراگیر شدن استفاده از اینترنت افراد تقریبا قبل از هرکاری در اینترنت به جستجو و مقایسه می پردازند امر پزشکی و سلامت نیز از این قاعده مثتثنی نبوده و امروزه وجود یک سایت پزشکی برای پزشکان به یکی از ملزومات تبدیل شده است.

medical

ویژگی سایت های پزشکی:

هر سایت دارای یکسری از قابلیت ها و ویژگی های مختص خود می باشد در ادامه به بررسی این ویژگی ها در سایت پزشکی می پردازیم:

 • شکل ظاهری سایت :

          قبل از هرچیزی قیافه و قالب سایت پزشکی باید جذاب و کاربر پسند باشد به نحوی که بازدید کننده از سایت لذت برده و به  هیچ وجه از بودن در آن خسته نشود.

 • ریسپانسیو و واکنش گرا بودن:

   سایت پزشکی باید دارای قابلیت ریسپانسیوو واکنش گرا باشد و هنگام مشاهده سایت از طریق تلفن همراه یا تبلت نظم و ترتیب خود را از دست نداده و کاملا با آن سازگار باشد. از آنجایی که امروزهاستفاده از تلفن همراه و تبلت برای وب گردی بسیار فراگیر شده است ، قابلیترسیپانسیو بودن یکی از ملزومات در طراحی سایت پزشکی می باشد.

 • قابلیت سئو شدن و بهینه سازی بهتر سایت :

از آنجایی که مشتریان اصلی سایت های پزشکی از طریق موتور های جستجو مانند گوگل وارد سایتمی شوند ، لزا قابلیت بهینه سازی و سئو پذیری از الزامات این نوع سایت ها می باشد. پایه و اساس سایت های پزشکی باید بر اساس الگورتم موتور های جستجوپیاده سازی شود تا شناسایی محتوا ، سئو سایت ، بهینه سازی سایت و کاهش رتبه سایت سریعتر  باشد.

 • مدیریت و کنترل آسان:

قسمت مدیریت و کنترلسایت های پزشکی باید بسیار روان ، آسان و کاربردی باشد به صورتی که علاوه بر پزشک یک فرد معمولی هم بتواند به سادگی آن را مدیریت و کنترل کند. که این مساله هم با استفاده از قالب ها و CMS های اختصاصی به سادگی قابل حل میباشد.

medical site design

امکانات یک سایت پزشکی:

        حال زمان پاسخ گویی به این سوال است که یک سایت پزشکی چه امکاناتی برای ما می تواند فراهم کند و ما چه انتظاراتی از یک سایت پزشکی می توانیم داشته باشیم. با اینتن همراه باشید..

 • معرفی پزشک

         تخصص های پزشک ، خدماتی که ارائهمی دهد ، زمان هایی که بیمار ویزیت می کند ، آدرس و محل مطب و هر اطلاعاتیکه خود پزشک بخواهد می تواند دراین سایت قرار گیرد.

 • رزرواسیون آنلاین

بیماران می توانند با مراجعه به این قسمت به صورت آنلاین وقت قبلی گرفته و یا در لیست انظار قرار گیرند.

 • برقراری ارتباط مستقیم با بیماران و مراجعه کنندگان

بازدید کنندگان و بیماران می توانند به طور مستقیم با پزشک خود مکاتبه کرده و از طریق پرسش و پاسخ و نظردهی با او در تعامل باشند.

 • ویزیت آنلاین

medical site design

 

پزشکان می توانند به صورت آنلاین به برخی از مشکلات بیماران خود رسیدگی کرده و پاسخگوی سوالات آن ها باشند.

 • بخش مقالات

این قسمت جایی است که مقالات ، نوشته ها ، توصیه ها ، مدارک علمی کسب شده،بانک کتاب و مجلات ، افتخارات و … در آن قرار می گیرند.

 • بخش گالری تصاویر

شامل عکس های مربوط به تخصص پزشک ، نمای داخلی مطب ، کار های انجام شده و هر عکس و تصویری که خود پزشک در نظر دارد (به صورت آلبوم و یا معمولی) می باشد.

 • تعیین مکان دقیق بر روی نقشه گوگل

google map

 

برای سهولت آدرس دهیو راحتی یافتن مکان مطب برای بیماران و مراجعه کنندگان نقشه گوگل بهترین راه کمک رسانی می باشد. محل دقیق قرار گرفتن مطب یا مراکز درمانی که پزشک در آن ها ویزیت می کند، بر روی نقشه ی گوگل نمایش داده شده و مشخص می شود.

 • حفظ مشتریان و بیماران قدیمی و یافتن مراجعه کنندگان و بیماران جدید

تبلیغ در موتورهای جستجو و قرار گرفتن در ابتدای لیست این موتور های جستجو علاوه بر تثبیت مشتریان سابق هر روز می تواند مشتریان و مراجعه کنندگان جدیدی برای پزشک فراهم کند.و امکانات بسیار زیاد دیگر که می توان از یک سایت پزشکی انتظار داشت.

طراحی سایت پزشکی اینتن با بهره گیری از قالب پزشکی اختصاصی و CMS پزشکی ویژه می تواند در کنار و همراه پزشکان عزیز باشد.

(0) نظر | برچسب ها : طراحی سایت پزشکی
شنبه پنجم 2 1394

طراحی سایت شخصی:امروزه با فراگیر شدن استفاده از اینترنت در جامعه و فراهم شدن یک بستر اطلاعاتی وسیع هر کسی می تواند با توجه به تخصص ، مهارت ، سلایق و اهداف خود یک سایت برای برقراری ارتباط بیشتر ، بهتر و موثر تر با جهان بیرون داشته باشد.

personal

ویژگی هایی که در طراحی سایت شخصی باید به آن ها توجه داشت:

هر سایت بسته به نوع مصرف و کاربردی که دارد و هدفی که برای آن طراحی شده است ویژگی های خاص خود را دارد که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

 • قابلیت ریسپانسیوی در طراحی سایت شخصی

با گسترده و فراگیر شدن استفاده از تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها برای وب گردی و گشت وگذار در فضای مجازی ریسپانسیو و واکنش گرا بودن یکی از ملزومات سایت های امروزی می باشد.

 • انعطاف پذیری در طراحی سایت شخصی

سایت های شخصی باید به نحوی طراحی و پیادهسازی شوند که کاملا با نیاز کاربر متناسب بوده و بسته به هدفی که برای آن طراحی شده اند پاسخ گوی تمامی نیاز های کاربر باشند.

 • مدیریت آسان سایت های شخصی

یکی از ویژگی های مهمی که در طراحی سایت شخصی باید به آن ها توجه ویژه ای شود قسمت مدیریت سایت های شخصی می باشد. این مدیریت باید بسیار ساده و در عین حال کاربردی نیز باشد. شرکت طراحی سایت شخصی اینتن با بهره گیری از قالب ها و CMS های اختصاصی این مساله را به خوبی حل کرده است.

 • هزینه ی پایین

یکی از تفاوت هایی که طراحی سایت شخصیبا سایر سایت های شرکتی، فروشگاهی و تجاری دارند قیمت و هزینه ی بسیار پایین آن هاست ، سایت های شخصی در عین حال که هزینه ی بسیار پایینی دارند امکانات زیادی نیز در اختیار ما قرار می دهند.

امکاناتی که در طراحی سایت شخصی می تواند اختصاص داده شود:

امکانات سایت های شخصی بیشتر بستگی به هدفی دارند که برای آن طراحی و ساخته شده اند. با این حال در بسیاری از اینویژگی ها مشترک بوده و بنا بر در خواست مشتری قابل تغییر نیز می باشند.

personal

 • اطلاعات شخصی و فردی :

این اطلاعات می تواند زندگی نامه , مشخصات کلی ، موفقیت ها ، علایق ، خصوصیات ،رزومه کاری و … باشد.

 • گالری تصاویر:

شما می توانید در این قسمت تصاویر مورد علاقه و دلخواهتان را به نمایش در آورید آن را آلبوم بندی کرده و مرتب سازی کنید.

 • لینک سایت دوستان و آشنایان

بنابر خواست مشتری می توان بخشی برای معرفی سایت یا وبلاگ دوستان و آشنایان جهت دستیابی راحت و آسان به آن ها اختصاص داد.

 • اطلاعات تماس:

شماره های تماس ، وب سایت های دیگر صاحب سایت در صورت وجود ، آدرس پست الکترنیک ، شبکه های اجتماعی ، گروه های تلفنهمراه و هر اطلاعات تماسی دیگر در این بخش قرار می گیرند.

 • نظر خواهی

در این بخش می توانید نظرات بازدیدکنندگان را در رابطه با یک مطلب خاص جویا شوید و یا یک نظر خواهی ویژه راه اندازی کنید.

 • بخش کتاب یا مقالات

 • تبلیغات

 • بخش اخبار سایت

 • جاگذاری خبر خوان و RSS خوان

 • و غیره….

طراحی سایت شخصی یکی از تخصص های شرکت اینتن می باشد که با بهره گیری از قالب ها و ماژول های اختصاصی ایده های کاملا نو و جدیدی در این زمینه دارد، با ما همراه شوید…

(0) نظر | برچسب ها : طراحی سایت شخصی
جمعه چهارم 2 1394

طراحی سایت رایگان یکی از راهکار های طراحی سایت ارزانمی باشد و برای کسانی که نمی خواهند هزینه ی زیادی برای ساخت سایت خود سرمایه گذاری کنند مناسب می باشد. در ادامه به معرفی چند سایت ساز فارسی و بررسی معایب و محاسن طراحی سایت رایگان می پردازیم. ولی قبل از هر کاری:

آیا واقعا طراحی سایت رایگان هیچ هزینه ای ندارد؟

طراحی وب سایت رایگان برای چه کسانی مناسب است؟

سئو سایت رایگان چگونه است؟

آیا طراحی سایت رایگان بر اساس استاندارد های طراحی سایت می باشد؟

طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان

برای پاسخ به این سوالات و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با طراحی سایت رایگان با اینتن همراه باشید…

طراحی سایت رایگان برای چه کسانی مناسب است؟

همانطور که در بالا نیز اشاره شد این روش یکی از زیر مجموعه های طراحی سایت ارزان می باشد ، و برای افرادی که دوست ندارد هزینه ی زیادی برای ساخت سایت خود ، پرداخت نمایند مناسب است.

مزایای طراحی سایت رایگان

از مزایای طراحی سایت رایگان می توان به سادگی کار با آن ، احتیاج به زمان کم در طراحی وب سایت ، هزینه ی بسیار پایین و طراحی سایت بر اساس اصول سئو می باشد، این نوع سایت ها بر طبق استاندارد های طراحی سایت ساخته می شوند پس نگران کارکرد آن در آینده نباشید.

معایب طراحی سایت رایگان

سایت های رایگان محدودیت های زیادی  داشتهو امکان بروز رسای آن ها وجود ندارد، امکانات در اغلب آن ها محدود بوده و اگر نیاز به یک ماژول یا برنامه خاص در سایت خود داشته باشید به صورت پولی وبا پرداخت هزینه صورت می گیرد.

اغلب شرکت های ارائه دهنده ی این نوع سایت ها تبلیغات خود را بر روی سایت شما به نمایش می گذارند که اصلا خوب نیست.

سایتی که شما دارید از لحاظ ظاهری و قیافه شبیه بسیاری از این نوع سایت ها خواهد بود و به هیچ عنوان اختصاصی نمی باشد.

اکثر این سایت های رایگان حالت وبلاگ دارند تا یک وب سایت ، به نحوی که یک ساب دومین از سایت اصلی را برای مشتریان خود به جای یک سایت کامل ارائه می دهند که در این حالت نیز فعالیت های شما بیشتر به نفع صاحبان سایت اصلی هستند تا خود شما!

از آنجایی که امکان تغییرات زیاد و توسعه در این نوع سایت ها وجود ندارد لذا در آینده اگر قصد گسترش کسب و کار خود را داشته باشید،طراحی سایت رایگان اصلا توصیه نمی شود.

آیا طراحی سایت رایگان واقعا هزینه ای ندارد؟

جواب منفی است، اغلب شرکت های ارائه دهندهی این نوع سایت ها بیشتر برای تبلیغات این عنوان را انتخاب می کنند و یا به مدت محدود این سرویس را ارئه می دهند و پس از گذشت زمان معینی تمدید آن را پولی می کنند، و کسانی که زحمت زیادی برای سایت خود کشیده اند و کسب و کار خود را به این سایت متصل کرده اند مجبور به تمدید و پرداخت هزینه های زیادی در این قسمت کار می شوند. و اگر حتی شرکت طراحی سایتی وجود داشته باشد که این کار را به صورت رایگان انجام دهد ، هزینه ی هاست و دومین بر عهده ی مشتری خواهد بود.

طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان

مدیریت سایت را خودتان بر عهده بگیرید

طراحی سایت سفارشی به شما این امکان را میدهد تا با پرداخت هزینه ی اندکی صاحب سایت خود شده و با استفاده از قالب های اختصاصی ، یک سایت کاملا مطابق با استاندارد های طراحی سایت داشته باشید که امکان هرگونه تغییر و بروز رسانی و به همراه ایجاد صفحات و منو های بی نهایت را به شما می دهد.

شرکت طراحی سایت رایگان و سئو سایت اینتن ، با توجه به اهداف و انتظاراتی که شما از طراحی وب سایت دارید ، نیاز های شما را تحلیل کرده و بهتزین پیشنهادات را برای شما ارائه می دهد.

http://inten.asia/free-web-design-inten/

(0) نظر | برچسب ها : طراحی سایت رایگان
X