rss

سه شنبه نهم 4 1394
امروزه با پیشرفت و گسترش روز افزون فناوری ، کسب و کار ها نیز تغییر کرده ووارد مرحله ی تازه ای شده اند که آن را با نام تجارت الکترونیک می شناسیم.تجارت الکترونیک در قالب شکل های مختلفی (B2B , B2C , C2C و ...)ظهور کردهو تقریبا تمامی کسب و کار ها را متحول کرده است. نکته ی حائز اهمیت در اینمبحث تغییر شکل و نحوه ی بازاریابی های جدید در این حوزه می باشد، بازاریابی اینترنتی یکی از راهکار های کارامد و تاثیر گذار جذب مشتری می باشد.

بازاریابی اینترنتی

به مجموعه راهکار های جذب مشتری که با زیرساخت های اینترنتی و فناوری اطلاعات انجام می شود بازاریابی اینترنتی گفته می شود. یکی از اولین قام هاو تاثیر گذارترین آن ها طراحی سایت می باشد، این سایت به عنوان شناسنامه یاینترنتی کسب و کار به حساب آمده و یک تامل سازنده بین مشتری و صاحبان کسبو کار به وجود می آورد.نمونه ی موفق از این نوع سایت ها طراحی سایت فروشگاهی می باشد.

راهکار های بازاریابی اینترنتی

· سئو سایت

پس از طراحی سایت  نوبت به سئو می رسد . سئو و بهینه سازی سایت یکی از بهترین و کم هزینه ترین روش های بازاریابی اینترنتی است، با استفاده از این تکنیک سایت شما دررتبه های نخست نتایج جستجو نشان داده می شود و موتور های جستجو به عنوان سایت منبع و مرجع برای کاربران تبدیل به بازاریابت و تبلیغ کننده ی سایت شما در حوزه های فعالیتی خاصی که در نظر دارید ، می شوند.

· ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ یا همان بازاریابی اینترنتی که با نام "ارسال ایمیل های تبلیغاتی" نیز شناخته شده است، یکی دیگر از روش های بازاریابی اینترنتی استکه در آن ایمیل های هدفمند به آدرس ایمیل های کاربران فرستاده می شود.

· بازاریابی شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی یکی از پر مخاطب ترین مکان های اینترنتی بوده و می توان با حضور موثر در این شبکه ها و بکارگیری روش های جدید و مدرن بازاریابی شبکه های اجتماعی تاثیر زیادی بر روی کسب و کار خود گذاشت.

· تبلیغات کلیکی

ممکن است شما هم در نتایج جستجو و یا در برخی از سایت ها این مورد را مشاهده کرده باشید، در این روش برخی از سایت ها و موتور های جستجو با در نظر گرفتن فضاهای خاصی برای این کار با تعیین مبلغ مشخصی برای هر کلیکی که توسط بازدید کننده بر روی تبلیغ انجام می گیرد اقدام به بازاریابی و تبلیغات برای سایت مورد نظر می کنند.

· بازاریابی محتوا

در این روش از بازاریابی اینترنتی با تشریح کامل محصول ، خدمات و ویژگی هایآن ها اطلاعات کاملی را در اختیار افراد قرار داده و این افراد با مقایسه ویژگی ها و خواص محصول و خدمات تبدیل به مشتری می شوند ، مهمترین ویژگی اینروش بازاریابی اینترنتی تبدیل افراد به مشتریان دائمی و بلند مدت است که در بسیاری از موارد خود این افراد نیز بدون آنکه بدانند کار تبلبغ و بازار یابی را برای شرکت هدف انجام می دهند. نمونه ی بارز بازاریابی محتوا شرکت های سازنده ی موبایل و تلفن همراه می باشند که اطلاعات کاملی از نوع محصول وفناوری ساخت در اختیار افراد قرار می دهد.
(0) نظر | برچسب ها :
سه شنبه نهم 4 1394

طراحی سایت در آیندهطراحان از شیوه های زیادی برای طراحی سایت استفاده کرده اند ، از سیستم های محتوایی مثل جوملا ، وردپرس و…گرفته تا زبان های مختلف برنامه نویسی تحت وب مثل HTML ، PHP و…با این حالتغیرات همچنان در این زمینه محسوس است . بروز شدن و تکمیل نرم افزار ها ، سیستم های مدیریتی ، زبان های برنامه نویسی و اینکه موتورهای جستجو در حال تغییر الگوریتم های خود برای رتبه بندی وب سایت ها هستند.باید با استفاده از علوم روز ، تجربیات و روند رو به جلوی طراحی سایت در آینده پیش بینی هایی در این عرصه داشته باشیم ، که به ما کمک کند تا با این روند خود را وفق دهیم در این مقاله قصد داریم نکاتی راجع به احتمالات طراحی سایت در آینده ارائه دهیم. امیدواریم این مطالب برای کاربران محترم مفید واقع شود.

طراحی سایت در آینده

نکات مهم در رابطه با طراحی سایت در آینده:

علاقه مندان طراحی سایت خوب می دانند که این عرصه هر روز در حال تحول است ورو به پیشرفت دارد و تنها کلید عقب نبودن از این زمانه بروز بودن بطور دائم در این زمینه است .اگر به روند پیشرفت طراحی سایت در سال ۲۰۱۵ را با سال ۲۰۱۴ مقایسه کنیم متوجه خواهیم شد که موارد موجود در همان سال نیز بودهاند با این تفاوت که تکمیل تر شده اند و همین روند ادامه خواهد داشت و با این پیشرفت در حال اتفاق ،آینده ای روشن برای طراحی سایت به نظر می رسد .

  • احتمال دارد hover هایی که در CSS ها به کار برده می شوند که مدت زمان زیادی نیست که در طراحی سایت استفاده می شوند ،حذف شوند. و یکی از بزرگتریندلایل برای این نظریه می تواند وجود دستگاه های لمسی جدید که امکان مشاهدهاین موارد را ندارند ، باشد.
  • یا به این مورد می توان اشاره کرد که در آینده ای نچندان دور JQuery که یکی از قابلیت های مهم طراحی سایت بوده به دلیل استفاده زیاد پهنای باند و هم چنین استفاده از CSS3 که قابلیت های بیشتر JQuery را دارد ،موجب حذف اینکتابخانه از طراحی سایت شود.
  • طراحی وب سایت مجزا برای تلفن های همراه با وجود فرایندی به نام بازخورد حذف خواهد شد ، در اصل این اتفاق افتاده است ، چرا که بیشتر طراحان سایت دیگر از این فناوری استفاده می کنند و دیگر نیازی برای وجود یک سایت جداگانه برای تلفن های همراه نخواهیم داشت.
  • البته یکی دیگر از موارد می تواند برعکس اینها باشد ،باید متوجه شده باشیم که در سالهای اخیر استفاده از فلش های گرافیکی روندی نزولی داشته است، ولی این به این معنی نیست استفاده از المان های غنی مانند ویدئو ها و تصاویر و متون متحرک کم شده است . پیش بینی ها این را نشان می دهد که طراحیوب سایت ها یی که بیشتر جنبه ی رسانه ای دارند جایگاه ویژه طراحی سایت در آینده خواهند داشت.
  • طراحی سایت در آینده برای سایت قدرت محتوا کم رنگ تر خواهد شد.محتوا که امروزه در طراحی سایت واقعا پادشاهی می کند.با نگاهی به سایت های طراحی شدهطی این چند سال اخیر متوجه می شویم که بیشتر سیستم های CMS در دنیا اصول خود را بیشتر در زمینه محتوا نگذاشته اند .همان طور که می دانید یک مطلب بارها در وب سایت ها ی مختلف ارائه شده و این بیشتر از اصول هویتی مطلب اهمیت دارد. در واقع می توان نتیجه گرفت که برند جای محتوا را گرفته است .در واقع ما دنبال سایت هایی می رویم که کاربر پسند و به قولی مورد اعتماد هستند.و این موضوع کار طراحی سایت را برای طراحان سخت کرده است. چرا که باید دقت بیشتری در طراحی سایت برای برند سازی داشته باشند .
  • مورد بعدی این است که گوگل در آینده نیز مثل سال های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ الگوریتم های جستجوی خود را بر اساس اصول محتوای اصلی مبتنی بر نیاز کاربران تغییر خواهد داد.در سال های بعدی مشاهده خواهیم کرد که بیشتر سئو و بهینه سازیبرای موتور های جستجو سمت داخلی وب سایت ها را هدف قرار خواهد داد ، نه بیشتر به بک لینک ها و موارد خارجی سایت .در نتیجه ما باید بیشتر با گوگل پیش برویم تا اینکه از روشهای کلاه سیاه ها استفاده کنیم . در واقع باید بهدور از ترفند های سئو کار کنیم . تا در آینده وب سایت ما در رتبه خوبی قرار گیرد.
  • و در این مقاله ما آخرین مطلبی را که احتمال حذف آن در طراحی سایت در آینده وجود دارد را بدین صورت می توان معرفی کرد و آن این است که استفاده از SVG ها در سال های آینده حذف خواهند شد .SVG همان طور که می دانید روشی برای ارائه تصاویر و مطالب مبتنی بر مختصات دهی برداری می باشد ، که به خیراز روش های معمول ارائه تصویر مانند bitmap است.
  • البته با دقت در سایت ها متوجه می شویم که بیشتر مبتنی بر آیکون هستند درنتیجه می توان از این روش استفاده کرد ولی با روی کار آمدن آیکون های فونتی مه قابلیت بازخوردی دارند دیگر نیاز به این روش ارائه تصاویر کمتر احساس می شود.به هر حال SVG دارایس محدودیت هایی است که بهتر است طراحی سایت را بر اساس تصاویر گرافیکی و مقیاس پذیری کنیم و قابلیت طراحی بازخوردی (responsive) را جایگذار SVG کنیم.
(0) نظر | برچسب ها :
شنبه ششم 4 1394

طراحی سایت در تهران : شرکت طراحی سایت و سئو سایت اینتن واقع خیابان جمهوری تهران فعالیت خود را در زمینه ی طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت ، تولید نرم افزار های تحت وب ،اپلیکیشن های موبایل ، بازاریابی اینترنتی و..از سال ۱۳۸۶آغاز کرده است .
این شرکت با ارائه ی نمونه های کاری متنوع در زمینه های مختلف رضایت مشتریان خود را جلب کرده است،  یکی از اصول ساخت سایت در شرکت اینتن ، طراحی سایت بر اساس اصول سئو و استفاده از استاندارد های طراحی سایت در تمانی پروژه های خود می باشد.

 شرکت طراحی سایت در تهران

با توجه به نیاز و درخواست مشتری ، تمامی سایت های طراحی شده در این مجموعه دارای حالت ریسپانسیو (واکنش گرا ) بوده وبا انواع نمایشگر ها  مرورگر ها و موبایل ها سازگار می باشند که در اصطلاحبه این خاصیت موبایل فرندی گفته می شود. خاصیت موبایل فرندلی در طراحی سایت اهمیت زیادی داشته و اخیرا به یکی از معیار های مهم در رتبه بندی سایت ها نوسط موتور های جستجو تبدیل شده است.

این شرکت طراحی سایت در تهران علاوه بر طراحی سایت اپلیکیشن ها و نرم افزار های اندرویدی موبایل نیز تولید کرده و بخشی از تیم ورک خود را به این امر اختصاص داده است ، اخیرا استفاده از ایننوع نرم افزار ها رایج شده و کسب و کار های کوچک و بزرگ در آینده ی نزدیک مانند سایت های اینترنتی ، هرکدام نرم افزار خاص خود را در زمینه های کاری خودشان خواهند داشت.

استفاده از راهکار های بازاریابی اینترنتییکی دیگر از تخصص های گروه اینتن می باشد ، این نسل جدید بازاریابی در قالب ایمیل مارکتینگ (ارسال ایمیل تبلیغاتی) ، بازاریابی محتوا ، تبلیغات کلیکی ، بازاریابی شبکه های اجتماعی و.. شکل گرفته و با توجه به نیاز مشتریو نوع کسب و کار نحوه ی استفاده از این روش ها متفاوت بوده و هرکدام تکنیکهای خاص خود را طلب می کنند.

(0) نظر | برچسب ها :
شنبه ششم 4 1394

طراحی سایت در اصفهان : اصفهان یکی از قطی های تجاری ، صنعتی و اقتصادی ایران می باشد . می توان گفت فعالیتهای تجارت الکترونیک یکی از  فاکتورهای موفقیت اصفهان در زمینه ی تجارت و بازرگانی بوده است . آشنایی کامل با محیط اینترنت ، طراحی وب سایت و همچنین قدرت تجارت الکترونیک و مدیریت سیستم های الکترونیکی از طرف مدیران اجرایی و ارشد این شهر زمینه ی موفقیت این شهر را در عرصه تجارت الکترونیک فراهم ساخته است .
اما باید به این نکته نیز توجه داشته باشیم که پایه و اساس هر تجارت الکترونیک ، طراحی سایت است . شرکت های متعددی در زمینه ی طراحی سایت در اصفهان فعالیت می کنند . شرکت طراحی سایت اینتن هرچند در تهران واقع شده است ولی پا را از این فراتر نهاده است و قدرت طراحی سایت خود را نه تنها درسایر شهر های ایران به رخ کشیده است بلکه فراتر از ایران نیز اقدام به طراحی سایت نموده ، و دارای دفتر مستقل در کشور استرالیا نیز می باشد . شرکت طراحی سایت اینتن پروژه های طراحی سایت زیادی را در استرالیا ، افغانستان ، عراق برای شرکت های خصوصی ، سایت های شخصی و.. انجام داده است.در زیر نمونه ای از فعالیت طراحی سایت در کشور استرالیا را توسط تیم طراحی سایت اینتن می توانید ببینید:

طراحی سایت در اصفهانلینک : Chirnside Park Family Clinic

اما در رابطه با طراحی سایت در اصفهان

همان طور که گفته شد اصفهان یکی از قطبهای صنعتی کشور است و قابلیت های زیادی در زمینه ی تجارت الکترونیکی دارد . طوری که بیان کردیم طراحی سایت اینتن مکان را از برنامه ی خود حذف  کرده است . و طراحی سایت در اصفهان از اهداف دور برد این شرکت  می باشد .
در رابطه با طراحی سات در اصفهان توسط شرکت اینتن می توان گفت ؛اینتن تمامی وب سایت هایی را که طراحی می نماید بر اساس اصول سئو می باشد که از این لحاظ نسبت به سایرین می توان گفت برتری نسبی دارد . طراحی سایت کاربرپسند با گرافیک بهینه شده نیز یکی دیگر ازبرتری های این شرکت است . از دیگر موارد مهم که امروزه می توان گفت در زمینه ی سئو سایت از اهمیت بالاییبرخوردا است موبایل فرندلی بودن یا در کل طراحی سایت ریسپانسیو ( واکنشگرا) می باشد .شرکت طراحی سایت اینتن با ارائه ی نمونه کارهای زیبا به مشتریان رضایت آنها را کسب کرده است که این مهمترین هدف اینتن در خدمت به ملت عزیزمی باشد.
مورد دیگر در طراحی سایت اینتن استفاده از استاندارد های جهانی و بروز در ،طراحی سایت در اصفهان می باشد. که دارای یک سال پشتیبانی رایگان توسط این شرکت است.
مشاوره ی راهکارهای تجارت و بازاریابی اینترنتی که شامل : بازاریابی محتوا ، بازاریابی در شبکه های اجتماعی ، ایمیل مارکتینگ و تبلیغات کلیدی از دیگر تخصص های این تیم می باشد.
از خدمات دیگر طراحی سایت اینتن می توان به پشتیبانی کامل وب سایت در صورتخواست مشتری است که شامل: ارائه تبلیغات در شبکه های اینترنتی ، فعالیت درشبکه های اجتماعی و هم چنین تولید محتوا بر اساس اصول سئو می باشد . بروز نگه داشتن وب سایت یکی از امور مهم در استفاده از وب سایت برای تجارت است.

(0) نظر | برچسب ها :
شنبه ششم 4 1394

طراحی سایت در مشهد : مشهد یکی از شهرهای توریستی ، تاریخی و مذهبی کشور است و همچنین یکی از قطب های تجاری واقتصادی برای کشور به حساب می رود . وجود کارخانجات ، محصولات کساورزی نابمثل زعفران ، هتل ها ، رستوران ها ، تالارها و…موجب گرایش این اقشار به بازاریابی الکترونیک و هم چنین تجارت الکترونیک شده است و همه روزه بر تعداد در خواست های طراحی سایت در مشهد رو به افزایش می باشد . گروه طراحی سایتاینتن هدف خود را خدمت به کل ملت ایران می داند و مرزها را در کشور نادیدهگرفته است و آماده خدمت رسانی به تمام شهرهای ایران می باشد . تخصص تیم طراحی سایت اینتن در ، طراحی سایت در مشهد به خصوص طراحی سایت هتلداری ، طراحی سایت گردشگری ، طراحی سایت رستوران ، طراحی سایت مهمان داری و طراحی سایت هواپیمای و … می باشد .

همان طور که ذکر کردیم مشهد یکی از شهرهای مهم و توریستی کشوراست و نیاز های زیادی برای تبلیغات در فضای اینترنت دارد به خصوص در رابطه با طراحی سایت هتلداری و طراحی سایت گردشگری که باید در این دو مورد ، بسیار فعال باشد تا از طریق اینترنت بتواند شهر مشهد را آن گونه که ارزش دارد نمایش و معرفی نماید.

برخی از نیاز های طراحی سایت در مشهد

اما طراحی سایت در مشهد نمی تواند به این موارد گفته شده خلاصه شود مشهد شهری دانشگاهی نیز است و نیاز به طراحی سایت دانشگاه  ، طراحی سایت ” پورتال سازمانی “ و… نیز می باشد تا از این طریق قدرت علمی و خود را به رخ بکشد . یکی دیگر از موارد طراحی سایت در مشهد مختص به کارخانجات مختلف می باشد ، مشهد دارایکارخانه ها ، معادن و کارگاه های زیادی می باشد ، طراحی سایت کارخانه ، طراحی سایت کارگاهی ، طراحی سایت معدن و تجارت و… می تواند زمینه را برای پیشرفت هرچه بهتر و سریع این شهر با ارزش شود ، توجه داشته باشید امروزه اینترنت و به خصوص وب یکی از مراکز با اهمیت برای معرفی و تبلیغ محصولات ، کسب و کار ، ارزشها و… می باشد و برای موفقیت هرچه بهتر بهترین راه طراحی سایت و نمایش خود دراینترنت می باشد .

طراحی سایت مذهبی در مشهد

اما مورد مهم در رابطه با طراحی سایت در مشهد می تواند طراحی سایت مذهبینیز باشد.شهر مشهد مقدس به یمن وجود حرم باشکوه حضرت اما رضا (ع) مهمترین شهر مذهبی کشور است . در این شهر هیئت ها و مجامع  بزرگی فعالیت دارند و میتوان از طریق طراحی سایت مذهبی این هیئت ها ، و فعالان مذهبی را بهتر و واضحتر به تمام ملت تشریح کرد و باید این کار صورت پذیرد تا ارزش والای مقدس بودن اسن شهر به وضوح دیده شود .گروه طراحی سایت اینتن برای طراحی سایت مذهبی امتیازات زیادی قائل است و از این کار بسیار حمایت می کند . به خصوص طراحی سایت مذبی در مشهد که خود جایی دگر دارد . طراحی سایت اینتن آماده خدمت رسانی به تمام اقشار مذهبی شهر مقدس مشهد می باشد.

طراحی سایت فروشگاهی در مشهد

مشهد شهری توریستی و گردشگری می باشد وهمه ساله افراد زیادی از این شهر بهخصوص برای زیارت حرم حضرت رضا (ع) دیدن می کنند . دراین بین مسافران و زائران برای خرید به مراکز مهم و فروشگاهی مشهد مراجعه می نمایند برخی از افراد به دلیل کمبود وقت و نا آگاهی در پیدا کردن بهترین فروشگاه دارند . بهترین را برای مطلع ساختن مسافران و زائران طراحی سایت فروشگاهی ،به خصوص برای فروشگاه های بزرگ می باشد که از این طریق بتوانند هم اطلاعاتبیشتری از اجناس در اختیار مسافران قرار دهند وهم اینکه زائران و مسافرا بدون اینکه وقت خود را برای خرید هدر کنند از طریق اینترنت خرید کنند و موقعیت دقیق مراکز فروشگاهی را نیز بتوانند پیدا کنند.

اما در رابطه به نوع طراحی سایت در مشهد

گروه طراحی سایت اینتن هدف اصلیش طراحی سایت براساس اصول سئو ، می باشد ولی برخی از موارد مهم دیگر نیز برای قدرتمند کردن سئو سایت نیزوجود دارد و آنها به صورت زیر می باشند که در این مقاله فقط ذکر می گردند ودر مقالات مربوط به سئو سایت و طراحی سایت بطور مفصل در رابطه با آنها توضیح داده شده است :

الف ) طراحی سایت بر اساس اصول سئو

ب) طراحی سایت کاربر پسند

ج) طراحی سایت با گرافیک بهینه شده و زیبا

د) طراحی سایت ریسپانسیو و مبایل فرندلی

ه) طراحی سایت بر اساس استانداردهای روز دنیا

و) طراحی سایت با قالب بهینه که یکی از موارد مهم در رابطه با لود وب سایت است .

(0) نظر | برچسب ها :
X